Okna drewniano aluminiowe

Okna drewniano-aluminiowe dla inwestorów z Małopolski

Doskonałe, o idealnie dobranych parametrach okna-hybrydy. Łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy stolarki okiennej drewnianej i aluminiowej. Wysoki współczynnik termoizolacji to jedna z głównych zalet okien hybrydowych. Nakładka aluminiowa stosowana na zewnątrz powoduje, że całość otrzymuje dodatkową warstwę izolacji. Idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie piękno drewna od wewnątrz, a jednocześnie nie chcą spędzać dodatkowego czasu na kompleksowej impregnacji. Zachęcamy inwestorów z Krakowa i całej Małopolski do zapoznania się z naszą ofertą!

Duży wybór okien drewniano-aluminiowych w Katowicach

Oferujemy montaż okien drewniano-aluminiowych od Gemini – flagowca na rynku okien hybrydowych. Od klasy standard do premium zapewniając wysoką dźwiękoszczelność i odpowiednią termoizolację. Przy wyborze okien masz wpływ na wybór koloru drewna oraz kształtu profili – zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz – dzięki czemu z łatwością dopasujesz ich wygląd tak, by współgrał z ogólną koncepcją budynku. Zachęcamy Klientów z Katowic oraz całego Śląska do kontaktu!

Okna drewniano-aluminiowe: Katowice

Nie możesz zdecydować się pomiędzy tym, co piękne, a tym, co praktyczne? Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci cieszyć się ponadczasową estetyką naturalnego drewna, a jednocześnie zapewni Ci doskonałe parametry izolacyjne? Zapraszamy do zapoznania się z prawdziwą hybrydą, jaką są okna drewniano-aluminiowe. Montaż wybranego wariantu oferujemy Klientom z Katowic oraz pozostałych miejscowości na Śląsku.

Okna drewniano-aluminiowe: Śląsk

Nowoczesne pakiety 3-szybowe zapewniają optymalne warunki wewnątrz, niezależnie od pogody po drugiej stronie okna. Poszczególne modele wyposażono w rozwiązania wpływające na odległość pomiędzy pojedynczymi szybami, a im więcej powietrza znajduje się w takiej szczelinie, tym lepiej całe okno izoluje temperaturę. Sprawdź parametry energooszczędności, dźwiękoszczelności, antywłamaniowości oraz głębokości profili, aby wybrać odpowiednie okna drewniano-aluminiowe do Twojego domu w Katowicach i cieszyć się nawet 30-letnią gwarancją. Zapraszamy!

Google Maps