Okna PVC

Okna PCV – propozycja dla inwestorów z Krakowa

Inwestorom z Krakowa oraz innych miejscowości w Małopolsce oferujemy montaż wysokiej jakości okien PCV. Plastikowe konstrukcje z ramami zrobionymi z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego są dużo lżejsze od innych, dzięki czemu łatwiejsze w transporcie oraz montażu. Niekwestionowaną zaletą okien PCV jest łatwość utrzymania ich w czystości oraz wysoka odporność na negatywne działanie czynników zewnętrznych.

Sprzedaż okien PCV na Śląsku

Okna z PCV to rozwiązanie nie tylko energooszczędne ze względu na specjalnie zaprojektowane pakiety szybowe, ale dzięki zastosowanym materiałom najłatwiejsze w czyszczeniu i konserwacji – plastikowe profile okienne wystarczy przemywać szmatką z wodą lub delikatnym detergentem. Nie wymagają używania dodatkowych środków zabezpieczających. Zapraszamy Klientów z Tychów, Katowic i innych miast Śląska do kontaktu!

Okna PCV dla Klientów z Pszczyny i okolic

Bogata kolorystyka okien PCV pozwala na aranżację inwestycji w dowolny sposób. Oprócz standardowych kolorów istnieje cała gama profili plastikowych o wyglądzie stolarki okiennej drewnianej bądź aluminiowej. Niższe koszty produkcji okien z tworzywa sztucznego mają znaczny wpływ na cenę, dzięki czemu otrzymujemy wysoką jakość za mniejsze pieniądze. W naszej ofercie znajdziesz okna znanych producentów, takich jak: Rehau, Veka, Salamander, Kommerling czy Schuco. Zapraszamy Klientów indywidualnych i biznesowych z Pszczyny, Krakowa, Katowic, Oświęcimia oraz Tychów do kontaktu!