Bramy garażowe dla Klientów z Małopolski i Śląska

Mieszkasz w Katowicach, Krakowie lub Oświęcimiu i szukasz solidnej segmentowej bramy garażowej? Skorzystaj z naszej oferty. Znajdziesz w niej różne modele sterowane ręcznie lub automatycznie pozwalające wygłuszyć hałas i zadbać o utrzymanie ciepła w garażu. Niezawodne, wykonane z wysokiej jakości materiałów bramy łączą w sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej z pewnością zaspokoją gusta osób poszukujących bram rolowanych, uchylnych lub segmentowych.

Bramy Segmentowe

Najwyższa jakość wykonania segmentów, komponenty z najwyższej półki. Bramy garażowe segmentowe to doskonałe rozwiązanie na długie lata.

Bogactwo kolorów oraz typów segmentów daje wiele możliwości dzięki czemu z łatwością zaspokaja oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

 

Cechy systemu:

 • sterowanie ręczne i automatyczne
 • uszczelki wargowe przylegające do podłoża
 • sprężyny skrętne
 • obniżone straty ciepła
 • doskonała izolacja dźwiękowa

Bramy Rolowane

Bramy garażowe Rolowane - rozwiązanie inne niż wszytskie

Zastosowanie rolowanego systemu bram garażowych sprawdza się w miejscach o ograniczonej ilości przestrzeni przeznaczonej na system jezdny oraz segmenty bramy.  Dzięki olbrzymiej kompaktowości tego typu drzwi garażowe nie zajmują przestrzeni pod sufitem oraz dają możliwość montażu w mniejszych otworach garażowych niż standardowe.

 

Cechy systemu:

 • dobre właściwości izolacji termicznej
 • dobre właściwości akustycznej
 • idealne do małych wnęk
 • lekkość konstrukcji
 • aluminiowe profile - ekologicznie czyste

 

Bramy Uchylne

Niezawodne i trwałe bramy uchylne.

Proste w obsłudze, wykonane z trwałych materiałów. W rozmiarach typowych jak i nietypowych, z dodatkowymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi.

Dla tych wszystkich którzy posiadają wystarczająco dużą ilość miejsca na podjeździe. W szerokiej gamie kolorystycznej oraz bogatej ofercie materiałowej, od aluminium przez panele drewnopodobne po lite drewno.

Cechy systemu:

 • sterowanie ręczne i automatyczne
 • bogata gama kolorów i tworzyw
 • wysoko antywłamaniowość

Bramy garażowe: Katowice, Kraków, Oświęcim

Wybór bramy garażowej powinien być starannie przemyślany. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które — w zależności od naszych potrzeb — mogą być wyposażone w różne funkcje. W pierwszej kolejności jednak trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie o to, czy mamy wystarczająco dużo miejsca na model uchylny, czy raczej potrzebujemy wersji rolowanej, dzięki której wykorzystamy wolną przestrzeń we wnęce nad wjazdem do pomieszczenia. W naszej ofercie Klienci z Krakowa, Oświęcimia i Katowic znajdą wysokiej jakości bramy garażowe, a dzięki fachowemu doradztwu zakupią taką, która niezawodnie będzie im służyć przez wiele lat.

Nowoczesne bramy segmentowe: Śląsk

Do skorzystania z nowoczesnych segmentowych bram garażowych zapraszamy nie tylko Klientów z Oświęcimia i Krakowa w Małopolsce, ale też Katowic oraz innych miejscowości na Śląsku. Oprócz samej usługi sprzedaży oferujemy również fachowe doradztwo uwzględniające zarówno oczekiwania, jak i budżet, jakim dysponuje Inwestor. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące asortymentu Centrum Stolarki Budowlanej — serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Google Maps