Żaluzje i rolety zewnętrzne

Żaluzje to klasyczne rozwiązanie które ze względu na zastosowanie wysokiej jakości materiałów do swojej budowy oraz możliwość montażu po zewnętrznej stronie okna stanowi barierę przed promieniami słonecznymi.

Montaż żaluzji fasadowych sprawia, że cała konstrukcja jest wyjątkowo stabilna, posiada wysoką odporność na podmuchy wiatru dzięki systemowi blokowania lameli. W estetyczny sposób zmieniają wygląd fasady budynku jednocześnie ich instalacja spowalnia wymianę ciepła, co umożliwia obniżenie temperatury wewnątrz obiektu nawet o 9°C.

Stosowanie żaluzji fasadowych to skuteczny sposób na obniżenia kosztów energii generowanych przez klimatyzatory mające na celu obniżenie temperatury w pomieszczeniach.

Zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne

Potrzebujesz solidnej ochrony przed słońcem? Żaluzje i rolety zewnętrzne to doskonała alternatywa dla okiennic lub montowanych we wnętrzu mieszkania zasłon. W naszej ofercie znajdziesz wiele eleganckich, pozwalających zaciemnić i ochłodzić wnętrze mieszkania modeli. Oprócz zewnętrznych żaluzji przeciwsłonecznych oferujemy także zewnętrzne rolety podtynkowe i elewacyjne łącznie z  ociepleniem nadproża przy skrzynce montażowej. Posiadamy również rolety antywłamaniowe. Nasze produkty to trwałe, nowoczesne i proste w obsłudze systemy – idealne do biur, mieszkań czy innych budynków.

 

System RAFF-E to produkt przyszłości skonstruowany w oparciu o dużą wiedzę techniczną, dzięki czemu żaluzje są proste w obmiarze, a ich montaż nie zabiera dużo czasu. System jest prosty w obsłudze jak zwykłe rolety zewnętrzne, jednak o wiele bardziej kompleksowy.

W systemie żaluzji fasadowych istnieje możliwość odsadzenia skrzynki do ramy okna i docieplenie przestrzenie między skrzynką a nadprożem.

 

System oferuje kilka kształtów lameli do wyboru:

 

lamele do rolet zewnętrznych