Żaluzje i rolety zewnętrzne

Żaluzje to klasyczne rozwiązanie które ze względu na zastosowanie wysokiej jakości materiałów do swojej budowy oraz możliwość montażu po zewnętrznej stronie okna stanowi barierę przed promieniami słonecznymi.

Montaż żaluzji fasadowych sprawia, że cała konstrukcja jest wyjątkowo stabilna, posiada wysoką odporność na podmuchy wiatru dzięki systemowi blokowania lameli. W estetyczny sposób zmieniają wygląd fasady budynku jednocześnie ich instalacja spowalnia wymianę ciepła, co umożliwia obniżenie temperatury wewnątrz obiektu nawet o 9°C.

Stosowanie żaluzji fasadowych to skuteczny sposób na obniżenia kosztów energii generowanych przez klimatyzatory mające na celu obniżenie temperatury w pomieszczeniach.

Zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne

Potrzebujesz solidnej ochrony przed słońcem? Żaluzje i rolety zewnętrzne to doskonała alternatywa dla okiennic lub montowanych we wnętrzu mieszkania zasłon. W naszej ofercie znajdziesz wiele eleganckich, pozwalających zaciemnić i ochłodzić wnętrze mieszkania modeli. Oprócz zewnętrznych żaluzji przeciwsłonecznych oferujemy także zewnętrzne rolety podtynkowe i elewacyjne łącznie z  ociepleniem nadproża przy skrzynce montażowej. Posiadamy również rolety antywłamaniowe. Nasze produkty to trwałe, nowoczesne i proste w obsłudze systemy – idealne do biur, mieszkań czy innych budynków.

 

System RAFF-E to produkt przyszłości skonstruowany w oparciu o dużą wiedzę techniczną, dzięki czemu żaluzje są proste w obmiarze, a ich montaż nie zabiera dużo czasu. System jest prosty w obsłudze jak zwykłe rolety zewnętrzne, jednak o wiele bardziej kompleksowy.

W systemie żaluzji fasadowych istnieje możliwość odsadzenia skrzynki do ramy okna i docieplenie przestrzenie między skrzynką a nadprożem.

 

System oferuje kilka kształtów lameli do wyboru:

 

lamele do rolet zewnętrznych

Żaluzje zewnętrzne przeciwsłoneczne

Latem przez większość dnia słońce świeci bezpośrednio w okno Twojego biura lub mieszkania, sprawiając, że w pomieszczeniach panuje uciążliwie wysoka temperatura? Nie masz możliwości zainstalowania klimatyzacji albo nie chcesz tego robić z obawy o ogromne koszty? Zainwestuj w solidne żaluzje bądź rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne. Decydując się na ich montaż, możesz nawet o 9 stopni obniżyć temperaturę w pokoju w letni, upalny dzień.

Rolety zewnętrzne: Katowice, Kraków i nie tylko

Szukasz skutecznego sposobu na zacienienie wnętrza mieszkania lub domu, kiedy na zewnątrz żar leje się z nieba? A może zależy Ci na tym, by zadbać o prywatność po zmroku, a sąsiedni budynek znajduje się zaledwie kilka metrów od okna Twojej sypialni? Do najlepszych rozwiązań, cieszących się sporą popularnością, należą rolety antywłamaniowe, żaluzje zewnętrzne, a także inne systemy okienne. Klientom z takich regionów jak Śląsk czy Małopolska oferujemy doradztwo, a także montaż osłon, które uchronią Cię przed intensywnym słońcem oraz spojrzeniami z zewnątrz. Zapraszamy do współpracy!

Google Maps