Okna energooszczędne w Katowicach i okolicach

Niewielka ilość ciepła przenikająca przez okno na zewnątrz zapewnia nie tylko komfortowe warunki panujące w pomieszczeniu. Pozwala to również na zauważalne zredukowanie kosztów ponoszonych w związku z ogrzewaniem wnętrza – właśnie dlatego okna energooszczędne cieszą się coraz większą popularnością. W naszej firmie wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów z Małopolski i Śląska, oferując wysokiej klasy produkty zapewniające doskonałą izolację termiczną. Proponujemy okna spełniające wymogi budownictwa pasywnego oraz energooszczędnego.

Okna pasywne – Małopolska

Okna energooszczędne i pasywne charakteryzują się przede wszystkim niższym współczynnikiem przepuszczalności ciepła od tradycyjnych modeli, zapewniając większą oszczędność energii, a tym samym mniejsze opłaty za ogrzewanie. W przypadku pasywnych okien stopień izolacji termicznej jest wyższy niż w modelach energooszczędnych, lecz oba warianty stanowią gwarancję zmniejszonego zapotrzebowania na ogrzewanie. Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się ze specjalistami z naszej firmy w Bieruniu w pobliżu Katowic!

Sprawdź ofertę okien pasywnych i energooszczędnych w Centrum Stolarki Budowlanej niedaleko Katowic

W naszej firmie oferujemy okna pasywne i energooszczędne dla Klientów z Krakowa, Katowic, Oświęcimia, a także pozostałych miast w Małopolsce oraz na Śląsku. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania o bardzo niskim współczynniku przepuszczalności cieplnej, a ponadto zapewniamy profesjonalne doradztwo naszych specjalistów w zakresie doboru okien. Zapraszamy do kontaktu!

Google Maps