Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to klasyczne rozwiązanie które ze względu na zastosowanie wysokiej jakości materiałów do swojej budowy oraz możliwość montażu po zewnętrznej stronie okna stanowi barierę przed promieniami słonecznymi.

Montaż żaluzji fasadowych sprawia, że cała konstrukcja jest wyjątkowo stabilna, posiada wysoką odporność na podmuchy wiatru dzięki  systemowi blokowania lameli. W estetyczny sposób zmieniają wygląd fasady budynku jednocześnie ich instalacja spowalnia wymianę ciepła, co umożliwia obniżenie temperatury wewnątrz obiektu nawet o 9°C.

Stosowanie żaluzji fasadowych to skuteczny sposób na obniżenia kosztów energii generowanych przez klimatyzatory mające na celu obniżenie temperatury w pomieszczeniach.

 

System RAFF-E to produkt przyszłości skonstruowany w oparciu o dużą wiedzę techniczną, dzięki czemu żaluzje są proste w obmiarze, a ich montaż nie zabiera dużo czasu. System jest prosty w obsłudze jak zwykłe rolety zewnętrzne, jednak o wiele bardziej kompleksowy.

W systemie żaluzji fasadowych istnieje możliwość odsadzenia skrzynki do ramy okna i docieplenie przestrzenie między skrzynką a nadprożem.

 

System oferuje kilka kształtów lameli do wyboru:

 

lamele do żaluzji