Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to klasyczne rozwiązanie które ze względu na zastosowanie wysokiej jakości materiałów do swojej budowy oraz możliwość montażu po zewnętrznej stronie okna stanowi barierę przed promieniami słonecznymi.

Montaż żaluzji fasadowych sprawia, że cała konstrukcja jest wyjątkowo stabilna, posiada wysoką odporność na podmuchy wiatru dzięki  systemowi blokowania lameli. W estetyczny sposób zmieniają wygląd fasady budynku jednocześnie ich instalacja spowalnia wymianę ciepła, co umożliwia obniżenie temperatury wewnątrz obiektu nawet o 9°C.

Stosowanie żaluzji fasadowych to skuteczny sposób na obniżenia kosztów energii generowanych przez klimatyzatory mające na celu obniżenie temperatury w pomieszczeniach.

 

System RAFF-E to produkt przyszłości skonstruowany w oparciu o dużą wiedzę techniczną, dzięki czemu żaluzje są proste w obmiarze, a ich montaż nie zabiera dużo czasu. System jest prosty w obsłudze jak zwykłe rolety zewnętrzne, jednak o wiele bardziej kompleksowy.

W systemie żaluzji fasadowych istnieje możliwość odsadzenia skrzynki do ramy okna i docieplenie przestrzenie między skrzynką a nadprożem.

 

System oferuje kilka kształtów lameli do wyboru:

 

lamele do żaluzji

Żaluzje fasadowe — Śląsk

Szukasz idealnego sposobu na skuteczną ochronę przed nadmiernym słońcem? Zastanawiasz się, na jakie osłony postawić, aby nie zburzyć całej aranżacji mieszkania, którą planowałeś z ogromnym zaangażowaniem? Żaluzje fasadowe sprawdzą się doskonale, jeśli szukasz praktycznych, a przy tym funkcjonalnych gadżetów podnoszących komfort codziennego życia. Wykonane z solidnych materiałów są odporne na działanie promieni UV oraz wilgoć, dzięki czemu wyróżniają się wytrzymałością, jaką będziesz się cieszyć przez długi czas! Zachęcamy mieszkańców Śląska do zapoznania się z naszą ofertą żaluzji fasadowych.

Praktyczne żaluzje fasadowe: Katowice i nie tylko

Jako profesjonalna firma z doświadczeniem zajmujemy się sprzedażą żaluzji fasadowych na terenie Katowic, Krakowa, a także okolicznych miejscowości. Prowadzimy konsultacje, podczas których doradzamy Klientom w wyborze najlepszej opcji. Nasz asortyment został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach, dlatego wszystkie żaluzje fasadowe dostępne w sklepie charakteryzują się stabilną konstrukcją i prostym systemem mocowania. Zapraszamy do kontaktu!

Google Maps