Drzwi drewniane wejściowe

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, a także izolować domowe zacisze od warunków atmosferycznych. Specjalnie wzmocniona struktura i wysoka jakość drewna to niezawodność na długie lata.

 

Drzwi zewnętrzne ramowo-płycinowe  wykonane są z drewna sosnowego klejonego warstwowo i naprzemiennie, oklejane sklejką sosnową lub dębową wodoodporną.

Wykończenie:
Lakierowanie system pięciopowłokowy przy użyciu metody hydrodynamicznej farbami transparentnymi w 12 kolorach lub kolorami z palety RAL.

Szklenie:
Pakiet szybowy zespolony z szybą reflex lub lakomat z możliwością użycia (opcjonalnie) różnorodnych szyb, w tym ornamentów oraz witraży. W drzwiach istnieje możliwość zamiany płyciny drewnianej na pakiet szybowy i odwrotnie.

Wymiary:
Drzwi zewnętrzne dostępne są w wymiarach niestandardowych bez dopłat za nietypowy wymiar, Dopłata obejmuje wyłącznie drzwi: wyższe niż 212 cm i szersze niż 102 cm. Wykonujemy drzwi w wymiarach do szerokosći 112 cm i wysokości 212 cm.

Dostępne modele

Piękne drzwi wejściowe drewniane: Kraków

Planując remont mieszkania, bardzo często decydujemy się także na wymianę drzwi wejściowych. Jedni wybierają solidne, aluminiowe wersje, inni — tanie i praktyczne drzwi z PCV. Jednak kiedy zależy nam na połączeniu nowoczesnej technologii z ponadczasowym pięknem — warto rozważyć wariant drewniany. W ofercie Centrum Stolarki Budowlanej nasi Klienci znajdą mnóstwo wyjątkowych propozycji — zarówno z przeszkleniami, jak i bez nich. Dostępne modele występują też w wielu typach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może wybrać takie, które idealnie zgrają się z wystrojem mieszkania czy elewacją domu.

Wybierz swoje wymarzone drzwi wejściowe w naszym sklepie

Polecamy produkowane przez nas drzwi wejściowe drewniane wysokiej jakości. Oferujemy zarówno modele wykonane bez użycia szkła, jak i warianty z przeszkleniami czy nawet efektownymi witrażami. Wśród dostępnych wzorów możesz dowolnie modyfikować obecność płyciny drewnianej oraz szyb, co pozwala dopasować produkt idealnie do Twoich wymagań. Wzmocniona struktura drzwi poprawia bezpieczeństwo mieszkańców, a wysoka jakość drewna sprawia, że to doskonała inwestycja na wiele lat. Niezależnie od tego, czy na zewnątrz właśnie koszą trawę, czy szaleje burza — możesz cieszyć się zaciszem swojego mieszkania dzięki drzwiom zewnętrznym z naszej oferty.

Masz pytania dotyczące produktu lub chcesz zamówić je na niestandardowy wymiar? Skontaktuj się z nami już dziś!

Google Maps