O nas

Doświadczenie i odpowiedzialni pracownicy to pewny partner w biznesie. Nasze kwalifikacje zdobyte w poprzednich latach pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Olbrzymi potencjał możliwości i szeroki zakres oferty jaką przedstawiamy Państwu umożliwia sprostanie indywidualnym potrzebom klienta. Nasze rozwiązania z powodzeniem spradzają się zarówno w budynkach mieszkalnych jak i wielkopowierzchniowych obiektach biurowo przemysłowych.

Oferta Centrum Stolarki Budowlanej jest tak skonstruowana aby w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie klienta w temacie stolarki okiennej. Nasza oferta to produkty  specjalnie wyselekcjonowane od wiodących firm na rynku. Dzięki czemu mamy pewność że spełnią one najbardziej wygórowane oczekiwania naszych kontrahentów.

Nasze brygady montażowe dzięki swej dokładności, solidności oraz punktualności w sposób najmniej inwazyjny wykonają zlecenia z zakresu montażu stolarki budowlanej. Jako jedni z nielicznych świadczymy również pogwarancyjny serwis okien i drzwi.

 

Zadowolenie klienta -wyznacznikiem jakości naszej działalności.

Bogata oferta produktowa
Energooszczedne rozwiązania
Nowoczesne systemy
Najwyższa jakość usług
Profesjonalne doradztwo
Terminowość realizacji

Oferta Centrum Stolarki Budowlanej to profesjonalizm wynikający z długoletniej pracy w branży okien, bram, rolet. Łącząc doświadczenia nabyte przez założycieli  powstała w pełni profesjonalna i świadcząca usługi na najwyższym poziomie firma. Zapewniamy terminowość realizacji zleceń oraz najwyższą jakość produktów użytych do ich realizacji.

Google Maps